Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5037

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   19. 4. 2018 (16:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pytel mimo kontejnery.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2018 (16:58)

Uklizeno Čistou Trojkou.