Úklid ulic #5036

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   19. 4. 2018 (16:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky v rabátku.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2018 (16:16)

Uklizeno Čistou Trojkou.