Černé skládky #5035

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   19. 4. 2018 (15:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2018 (15:58)

Uklizeno Čistou Trojkou.