Psí exkrementy #5033

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): jarda   |   19. 4. 2018 (12:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

hnus zde

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2018 (16:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedené místo se dostaneme následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2018 (10:14)

Dobrý den,
na místě jsme dnes uklidili a provedli desinfekci.
Pavel, Čistá Trojka