Další podněty Čisté Trojce #5030

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   19. 4. 2018 (10:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o uklid zbytku nabytku u vchodu ul. Ambrozova 13. Jiz 3 dny to prekazi na chodniku. Dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2018 (13:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka