Úklid ulic #5029

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): lukas   |   19. 4. 2018 (10:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kus skla a pytel.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2018 (12:24)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Namístě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka