Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5028

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   19. 4. 2018 (07:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vysypany odpad

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2018 (13:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka