Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5025

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   18. 4. 2018 (14:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad u stromu.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2018 (15:19)

Uklizeno Čistou Trojkou.