Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5023

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   18. 4. 2018 (13:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad mimo.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2018 (14:21)

Uklizeno Čistou Trojkou.