Chybějící sáčky na psí exkrementy #5022

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   18. 4. 2018 (10:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den ,

moje připomínka se netýká tolik na chybějící sáčky, ale spíše na chybějící odpadkové koše, kam tyto naplněné sáčky vyhodit, situace se týká především části Jarov (například z ulice Na Rovnosti, směrem na Chmelnici není žádný koš, až těsně pod jarovskou školou, ale v ulici V Zahrádkách a boční ulice, není nic. To samé vnitrobloku ulice v Zahrádkách (je tam parčík a hřiště na

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2018 (13:13)


Dobrý den,
situace bude konzultována s úklidovou firmou. Bližší informace
o současném rozmístění zásobníků a kompletů (koš + zásobník) najdete
na webových stránkách MČ Praha 3 - praha3.cz/samosprava/mapovy…
- Mapový portál - likvidace odpadů - Stanoviště košů na psí exkrementy.
Pavel, Čistá Trojka