Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5020

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kristýna   |   18. 4. 2018 (09:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvá krysa u školky.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2018 (11:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka