Úklid ulic #5019

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   18. 4. 2018 (09:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stara televize. Prosim o uklid. Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2018 (10:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Televize se mezitím kousek přesunula :-) Již je čisto. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michal   |   18. 4. 2018 (11:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Asi se na to nekdo nemohl divat

Vložil(a): Michal   |   18. 4. 2018 (11:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc diky. Jste super!