Úklid ulic #5018

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   17. 4. 2018 (18:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbití lavev, neporadek

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2018 (13:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka