Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5014

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   17. 4. 2018 (16:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad mimo kontejnery.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 4. 2018 (16:08)

Uklizeno Čistou Trojkou.