Úklid ulic #5013

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   17. 4. 2018 (15:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené odpadky na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 4. 2018 (16:01)

Uklizeno Čistou Trojkou.