Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5010

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   17. 4. 2018 (12:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odlozeny vanocni stromek

Reakce Čisté Trojky   |   17. 4. 2018 (13:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Pavel   |   17. 4. 2018 (13:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Diky!