Úklid ulic #5009

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   17. 4. 2018 (10:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 4. 2018 (15:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu. Již bylo čisto. Pavel, Čistá Trojka