Úklid ulic #5008

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   17. 4. 2018 (10:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mega exkrement nebo jiné znečištění.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 4. 2018 (15:10)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka