Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5006

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karolína   |   17. 4. 2018 (08:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bordel kolem popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   17. 4. 2018 (14:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu. Již je čisto. Pavel, Čistá Trojka