Psí exkrementy #5005

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   17. 4. 2018 (07:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ráno přímo před vchodem. Můžete prosím zkontrolovat jestli pravidelný úklid uklidil. Aby jsme to tam neměli několik dní. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 4. 2018 (12:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka