Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5002

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   16. 4. 2018 (15:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad mimo kontejnery

Reakce Čisté Trojky   |   16. 4. 2018 (15:28)

Uklizeno Čistou Trojkou.