Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5001

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   16. 4. 2018 (15:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u tříděných

Reakce Čisté Trojky   |   16. 4. 2018 (15:14)

Uklizeno Čistou Trojkou.