Černé skládky #5000

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   16. 4. 2018 (11:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u textilního kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 4. 2018 (13:28)

Uklizeno Čistou Trojkou.