Psí exkrementy #4997

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   15. 4. 2018 (10:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

psí exkrement

Reakce Čisté Trojky   |   16. 4. 2018 (15:22)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale exkrement nenašli. Poprosíme raději foto s okolím daného místa pro identifikaci, než detail exkrementu. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): David   |   16. 4. 2018 (23:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

OK, příště vyfotím jinak.