Úklid ulic #4996

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   14. 4. 2018 (21:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   16. 4. 2018 (10:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu. Již je vyvezeno a čisto. Pavel, Čistá Trojka