Úklid ulic #4994

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   14. 4. 2018 (20:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpad

Reakce Čisté Trojky   |   16. 4. 2018 (10:07)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, nepořádek se již lišil. Vše jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka