Psí exkrementy #4993

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   14. 4. 2018 (11:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pravidelne psi exkrementy na chodniky. Stale nejsou sacky a kose. Pozadano na MU P3 na podzim. Uklizet je mozne cca obden. Cely chodnik podel domu.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 4. 2018 (13:01)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu. Již je uklizeno Pražskými službami. Pavel, Čistá Trojka