Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #4990

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 4. 2018 (15:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pytel s odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2018 (15:16)

Uklizeno Čistou Trojkou.