Poškozený mobiliář #4986

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   13. 4. 2018 (13:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uražený sloupek, valí se to tam už týden, děkuji za nápravu PP

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2018 (16:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Absenci sloupku nahlásíme TSK. Pavel, Čistá Trojka