Úklid ulic #4984

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 4. 2018 (12:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Karton v silnici

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2018 (12:57)

Uklizeno Čistou Trojkou.