Úklid ulic #4983

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Robert M.   |   13. 4. 2018 (12:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad kolem sloupu

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2018 (15:32)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka