Úklid ulic #4981

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   13. 4. 2018 (12:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobrý den, prosím o úklid tachovského náměstí kolek byvalych WC a cyklostezky, valí se zde odpadky.

dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2018 (16:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka