Úklid ulic #4980

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): katka   |   13. 4. 2018 (11:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

na miste,kde drive byvaly kontejnery na trideny odpad,se stale hromadi odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2018 (15:32)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): katka   |   13. 4. 2018 (15:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

bozi :) diky moc!