Úklid ulic #4974

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   12. 4. 2018 (14:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na chodníku 2

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2018 (14:44)

Uklizeno Čistou Trojkou.