Úklid ulic #4973

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   12. 4. 2018 (14:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2018 (14:26)

Uklizeno Čistou Trojkou.