Černé skládky #4970

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   12. 4. 2018 (10:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pytle u kontejnerů a zbytky bytového jádra.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2018 (15:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a vše uklidili. Pavel, Čistá Trojka