Poškozený mobiliář #4968

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   12. 4. 2018 (08:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den chtěl bych nahlásit na zastávce autobusu Ohrada už asi 10 let nikdo nesáhl natíraním zábradlí je zrezivělé na druhé straně před řeznictví zábradlí je natíráno každý rok udělejte s tím prosím něco budeme moc rádi to nějak tam vypadá pěkně :-)

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2018 (10:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ten jsme předali správci zastávek - tedy dopravním podnikům Hl. města Prahy. Pavel, Čistá Trojka