Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #4967

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zdeněk   |   11. 4. 2018 (22:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněná nádoba na plasty a veliký nepořádek v okolí kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2018 (16:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali firmě AVE. Mělo by být již v pořádku, ale zítra provedeme ještě kontrolu.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2018 (10:47)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu. Bylo uklizeno. Pavel, Čistá Trojka