Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #4965

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 4. 2018 (15:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek, skládka.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2018 (16:00)

Uklizeno Čistou Trojkou.