Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4964

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 4. 2018 (15:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky mimo.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2018 (15:55)

Uklizeno Čistou Trojkou.