Úklid ulic #4963

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 4. 2018 (14:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2018 (15:28)

Uklizeno Čistou Trojkou.