Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #4960

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   11. 4. 2018 (08:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozhazene odpadky v parku

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2018 (14:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka