Černé skládky #4959

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Alex   |   10. 4. 2018 (18:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené odpadky pod schody k panelovým domům Roháčova 46 a 48. Jedná se o opakovaný problém. Místo nikdo neuklízí.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2018 (10:10)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Právě jsme uklidili. S pozdravem, Franta, Cista 3