Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #4958

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   10. 4. 2018 (15:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Roztahané odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2018 (15:55)

Uklizeno Čistou Trojkou.