Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #4956

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   10. 4. 2018 (13:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek ve svahu na Vítkově

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2018 (14:50)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Svah Vítkov je ve správě Magistrátu a již několikrát bylo upozornění na nepořádek předáno. Nyní při akci ukliďme Česko se nemálo nepořádku ze svahu Vítkov uklidilo a odvezlo. Pavel, Čistá Trojka