Úklid ulic #4953

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   10. 4. 2018 (11:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek před Orion barem..

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2018 (16:32)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místo se dostaneme následující pracovní den a uklidíme. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2018 (11:49)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu. Bylo uklizeno. Pavel, Čistá Trojka