Úklid ulic #4952

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   10. 4. 2018 (09:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, v parku Zidovske pece nedaleko verejneho ohniste lezi rozbity zahradni gril a dalsi odpadky. Prosim o uklid. Dekuji. Karel Piorecky

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2018 (10:36)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Místo uklizeno. Franta, Cista trojka