Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4951

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sevara   |   10. 4. 2018 (08:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekujem predem

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2018 (11:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme opět byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka