Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #4950

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   9. 4. 2018 (20:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o odstranění spadlé větve. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2018 (11:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka