Úklid ulic #4949

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   9. 4. 2018 (17:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neuvěřitelný nepořádek zastávka Flora směr centrum.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2018 (11:05)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme dopravním podnikům ke komplexnímu úklidu zastávky v jejich správě. Pavel, Čistá Trojka